POJIŠTĚNÍ

Zajistíme Vám výhodné, individuání pojištění Vašeho vozidla. U nás se pojistíte v klidu a v pohodlí, při nákupu vašeho vozu bez čekání a nervů, porovnáváme nabídky pojišťoven. Navrhneme Vám nejvýhodnější kombinaci pojištění, zajistíme i převedení bonusů za bezeškodní měsíce. Pojištění si můžete zahrnout do leasingových, nebo úvěrových splátek, pojistit si můžete i auto, které nebylo koupeno v Auto Dolanský s.r.o., ihned odjíždíte s platnou zelenou kartou.

Povinné ručení

Zákonem dané pojištění odpovědnosti, které kryje riziko škod na zdraví a majetku třetích osob způsobených při provozu vašeho vozidla.

Havarijní pojištění

Smluvní pojištění na ochranu vaší investice do nového vozu. Kryje pojistná nebezpečí typu havárie, odcizení, vandalismu či živelních události.

Pojištění GAP

Pokryje rozdíl mezi pořizovací cenou vozidla a obecnou cenou vozidla, vypočtenou pojistitelem protistrany v případě dopravní nehody.

JSME SMLUVNÍ PARTNER POJIŠŤOVEN:

NAPIŠTE NÁM

PRO FINANCOVÁNÍ VOZIDEL JSME PARTNEREM SPOLEČNOSTÍ:

PRO SJEDNÁNÍ ZÁRUKY NA VOZIDLA JE NÁŠ SMLUVNÍ PARTNER:

Na prodaná vozidla naší firmou, nabízíme prodlouženou záruku až do stáří vozidla 7 let a do 150 000 km, u společnosti CarGarantie, jednoho z předních specialistů na záruku v Evropě.

CarGarantie vám nabízí široké spektrum záručních programů. Podle nároku a potřeby bezpečnosti můžete zvolit z různých produktů, jako je například rozsah konstrukční skupiny, který kryje nejdůležitější a nejdražší díly, nebo kompletní rozsah, který zajišťuje všechny podstatné elektrické a mechanické konstrukční díly vozu. Také doby platnosti se u jednotlivých produktů liší – záruky mohou být uzavřeny na 12, 24 nebo až 84 měsíců.

Platnost těchto záruk je v rámci celé Evropy.

Pro nás je důležité, abyste dostali přesně to, co chcete.

Ochrana osobních údajů | Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 88816